Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

NĚCO O MNĚ

 IZIDOR  OR  MAHARAL
 
 
 
 
                                                    NĚCO  O  MNĚ.
  Od dětství  chovám nějaká zvířata. Vychovávali mně prarodiče žijící v domku v Karviné-Doly. Babi Andělka mně vodila po výstavách králíků, slepic a veškeré "užitečné zvěře"...Taky děda Leo se zapojil jako skalní zahrádkář a absolvovala jsem i různé akce typu Jiřinková výstava, Nejhezčí jablko, včelařské akce...No a jak šel čas došlo i na výstavu pejsků a koček.
Velmi jsem toužila mít svou chovnou stanici pejsků nebo koček a taky takto své odchovy moci prezentovat na výstavách.Jenže ekonomické poměry prarodičů naprosto vylučovaly realizaci tohoto snu...Tak jsem dál měla svého oříška Zorinku, darovanou černou bikolorku kočku Lízinku a kocoura Mourečka, svá morčata a králíky české strakáče.
Dnes už jsou mí prarodiče dávno na té "druhé straně" a já si pomalu plním své sny...
 Myslím si, že nikdy není pozdě si začít své sny realizovat.
Z 5 mých dětí mám už doma jen 19 letého Daniela -jinak majitele úspěšné chovné stanice britek OR  MAHARAL a 14
letou dceru Ester Sáru - majitelku pony kobylky Grétky a spolumajitelku mé kočky Bibiana Sanatana Atma a spolumajitelku britky čoko bicolorky Gigi Harley Barevné Tornádo.Rebecca- nejstarší žije léta v Anglii, Marek má svou rodinu a dceru Johanku Naomi + našeho briťáka .Simonka  bydlí v Melči na statku,doma má nalezence kocourka kterého vypiplala od koťátka, které našla promrzlé a promočené na silnici.Je z právnho hlediska jedinou majitelkou Levise Remides, kterého mi zapůjčila pro chovné využití v našich 2 chovných stanicích.
Tak mi konečně taky vybylo víc času a penízků abych mohla začít dělat to, co jsem logicky jako máma 5 dětí v domácnosti nemohla...Taky je rozdíl když v bytě bydlí 7 osob nebo 3, že jo. I prostor se pro kočičky najednou našel.
A K dnešnímu dni mohu říci, že jsme kouzlu kočičí krásy propadli celá rodina. Chovnou stanici má můj mladší syn, starší má aspoň od nás krémového kocourka VULKANA, dcera Simona je majitelkou LEVISE REMIDES, no a manžel už má u BOEC také zaregistrovánu chovnou stanici Ormaharal.cz a své první odchovy...
 
Foceno 21.1.2010 -moje kočky.                                      Judy Or Maharal vlevo + Izidor Or Maharal
TOPlist